O firmieOfertaPrawodawstwoAromatyKontaktNowościReceptury aplikacyjne  
 TOP SPICE

Top Spice to grupa,w której znajdą Państwo naturalne aromaty oparte na bazie olejków eterycznych ,oleorezyn i superrezyn. Wszystkie składniki dobrane są tak, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo produktu, a więc powstały z najlepszej jakości wyselekcjonowanych surowców , wolnych o jakichkolwiek zanieczyszczeń, bez obcych smaków i zapachów. Wyprodukowane w wysoce higienicznych warunkach posiadają  potwierdzoną  badaniami  wysoką czystość mikrobiologiczną, wolne są również od innych, niepożądanych substancji obcych (np. barwników Sudan).
 
Tak wysokiej jakości aromaty uzyskuje się na drodze ekstrakcji parą wodną lub ekstrakcji  rozpuszczalnikowej, co zobrazowano na załączonym schemacie. Wśród Top Spice proponujemy  Państwu aromaty jednoskładnikowe typu czosnek, pieprz, kolendra, papryka itp.,  jak  również kompozycje aromatów.
 
Zostały one przygotowane z myślą o zastosowaniu do aromatyzowania produktów spożywczych,ale można je także stosować do produkcji koncentratów przyprawowych. Zalecane dawkowanie w granicach od 1:10 000 do 1:100 000 w zależności od produktu, z czego   łatwo przeliczyć, że 1kg produktu wystarcza do aromatyzowania  od 10 000 do 100 000 kg.