O firmieOfertaPrawodawstwoAromatyKontaktNowościReceptury aplikacyjne  
 
 
O FIRMIE
PRODUKTY
 Oferujemy szeroką gamę produktów przeznaczonych do różnych aplikacji, począwszy od przemysłu mięsnego, poprzez garmażeryjny, mleczarski i convenience food. Dodatki funkcjonalne, mieszanki przyprawowe, dekoracje, kompozycje aromatyczno-smakowe, produkty i dodatki do przyrządzania dań gotowych - to oferta handlowa, której towarzyszy szeroka gama sprawdzonych zastosowań i wyczerpujące, fachowe doradztwo technologiczne.
 
Dążąc do zaspokojenia rosnących potrzeb i wymogów rynku, firma nasza opracowała i z sukcesem wdraża w praktyce produkcyjnej, szeroką gamę preparatów służących do poprawy efektywności produkcji, takich jak: stabilizatory tekstury, barwy, wydłużenia trwałości oraz wzmocnienia smaku i aromatów produktów spożywczych.
 
Produkty, które oferujemy, to optymalna kompozycja składników spełniających różnorodne funkcje technologiczne, gwarantujące  produkcjną powtarzalność, wysoką jakość wyrobu. Obecnie w skład oferty wchodzi około 300 rodzajów produktów opartych na własnych i sprawdzonych recepturach, które spełniają wymogi prawa żywieniowego oraz konkretne kryteria przeznaczenia.